חברת אקליפטופ הוקמה בשנת 2003 על ידי קבוצת מי השרון, הפועלת למעלה מארבעים שנה בתחום העץ, במהלכן הפכה לקבוצה המובילה בארץ בתחומה.

אקליפטופ הוקמה מתוך צורך במערך מקיף העוסק בייצור עץ איכותי, החל משלב הייעור המסחרי ועד למוצרים הסופיים – תוך הקפדה על איזון אקולוגי וחוקיות הייצור, בליווי מקצועיות עתירת ניסיון שנאסף בעשרות שנות פעילות, מחקר ופיתוח

כשאר החברות בקבוצת מי השרון, אקליפטופ היא חברה משפחתית, אינטימית ומקצועית, הפועלת מאהבה גדולה לעץ ותוצריו. מתוך ערכים משפחתיים של ערבות הדדית וחשיבה על הדורות הבאים, אנו מקפידים על שמירת איכות הסביבה, האיזון האקולוגי והאחריות הקהילתית. אנחנו באקליפטופ, עושים זאת באמצעות ייעור שטחים חקלאיים המהווים הרחבת היקף הריאות היריקות של כולנו, כריתה ירוקה מבוקרת ויצירת מקומות עבודה בקרב תושבי הגליל והצפון.

ספינת הדגל שלנו היא המנסרה הגדולה והמקצועית ביותר במזרח התיכון, הממוקמת באזור התעשייה קדמת הגליל(בסביבת צומת גולני)שבגליל התחתון, וכיאה למפעל משפחתי-ישראלי טובלת בנופים המרהיבים  של הגליל והכנרת

יכולות הניסור האדירות שלנו, כוללות ניסור עצים בקוטר מקסימאלי של 1.5 מ' ובאורך מקסימאלי של 12 מ',בסוגי עץ שונים, שורשים, עץ גושני, קרשים, לוחות וכדומה.

לקוחותינו, המסחריים והפרטיים, נהנים מיכולתנו הבלעדית להעניק מוצר מוגמר המנוסר ומעובד לפי מידות, צורות וגימורים התואמים גם את צורכיהם המיוחדים ביותר.

תהליך הייבוש המתקדם והאיכותי שלנו כולל ייבוש אוויר, המדמה את ייבוש העץ בטבע, וייבוש מבוקר בתנורים.

כלי הניסור החדשניים, הניסיון והמרחבים העצומים במנסרה מאפשרים לנו לקיים תהליכי מיון ואריזה הממצים באופן מקסימאלי את איכויות העץ.

בנוסף, אנו מייבאים סוגי עץ ייחודים כדוגמת האלון האירופאי, מהגוני, אקומה, ספלי – כולם עומדים בתווי התקן האירופאים המחמירים PEFC – FSC, המעידים על גידול וכריתה בסטנדרטיים גבוהים של שמירה על איכות הסביבה. מעצים אלה, כמו גם מעצי ארץ ישראל כאקליפטוס, זית, אלון, ברוש, סיסם, אורן, חרוב ועוד, אנו מייצרים מגוון רחב של מוצרים, עד כדי מיצוי טוטאלי של העץ ללא בלאי או פסולת.

מגוון העיבודים והמוצרים רחב היקף – החל מחיתוכים כטבעות, פרוסות, קוביות, גושני לפרגולות, סנאדות, דקים, פרקטים, ריהוט חוץ, ריהוט פנים וכדומה, דרך סמוכות לעצים, נסורת, רסק וכדומה, וכלה בשמנים ארומאטיים, תה לשתייה, מוצרי קוסמטיקה טבעית ועוד.

אנחנו במשפחת אקליפטופ נשמח לעמוד ולהעמיד לרשותך את יכולותינו הבלעדיות תוך שירות מקצועי, אמין ואחראי.