אורן פיני Pinus Pinea

כשאנחנו מעצבים את חצר הבית שלנו, אין אלמנט איכותי יותר מדקים

בכל בית שבו יש חצר או גינה פרטית ומטופחת, אין ספק כי עיצוב החצר או הגינה הופך לאחד המאפיינים הבולטים והמשמעותיים ביותר של איכות החיים בבית. לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לחיות באיכות חיים כזו, אך אין ספק כי כאשר יש לנו את היכולת להשקיע באיכות שכזו – חזקה עלינו לעשות זאת. עם זאת, חשוב גם לדעת לעצב את החצר בצורה נכונה ומתכוננת, והמאפיין האיכותי ביותר של עיצוב איכותי לחצר הוא ללא ספק דקים איכותיים מעץ. הדק, שהוא למעשה רצפת עץ חיצונית ואיכותית, מאפשר לנו להשתמש בחצר במשך רוב ימות השנה, חוסך לנו לא מעט כסף בתחזוקה שוטפת והשקייה של החצר, ושומר על מראה טבעי ואיכותי לאורך זמן רב. כעת נבין בדיוק מהן היתרונות של דק אורן פיני לעומת שאר סוגי הדקים.

דק אורן פיני – מה זה בדיוק אומר ומדוע כדאי לנו לבחור בו

קצת על האורן הפיני – עץ האורן הוא עץ ממשפחת העצים הרכים, בעל מראה טבעי מאוד ובהיר יחסית ביחס לסוגי עצים אחרים, והוא נוח מאוד ליישום ולעיבוד לעומת חומרי גלם אחרים בעולם העץ. יתרונו היחסי הגדול של אורן פיני לעומת סוגי עץ אחרים הוא במחיר שלו – דק אורן פיני יעלה לנו באופן יחסי פחות מסוגים אחרים של דקים.
יתרונות אחרים – את דק האורן הפיני ניתן להתאים למטרות שונות בחצר שלנו, ואף לשוות לו צבעים שונים בהתאם לאופי העיבוד שלו, ובהתאם לצביעה או לציפוי שלו. הוא מומלץ במיוחד לשימוש עבור דקים גדולים יחסית, בשל מחירו, וכך לגינה או למרפסת שלנו מדובר בסוג הדק האיכותי ביותר שבו נוכל לבחור.
שירות איכותי בתחום הדקים מבטיח לנו התאמה מושלמת של סוג הדק שנחוץ בבית שלנו

כמובן שהמחיר הוא לא הכל בכל מה שנוגע לדק אורן פיני. אנחנו צריכים לוודא כי הדק שאנחנו מתקינים בבית שלנו הוא קודם כל איכותי והוא ישמש אותנו בצורה איכותית לאורך זמן רב ככל הניתן, ואת זה אנחנו עושים דרך השירות האיכותי שמתקין עבורנו את הדק.