דק סינטטי GOSSEN

חברת GOSSEN היא חברה שבמקור עיסוקה היה בכלל בנייה של קפיצים לחלונות, וכאשר היא הוקמה לפני כ-80 שנים זה אכן היה המוצר העיקרי שלה. עם זאת, לפני כ-60 שנים קיבלה החברה מפנה בכיוון העיקרי שלה, כאשר החומר שאנחנו מכירים בתור PVC – פוליוויניל כלורידי, הגיע לחברה שבארצות הברית מאירופה. ה-PVC הפך עד מהרה לחומר הגלם העיקרי המשמש ליצירה של משטחים שונים, בעיקר למטרות של ריצוף איכותי ושל דקים. באמצעות תהליך ה"הרחבה החופשית" הייחודי לPVC של GOSSEN, הפך דק סינטטי GOSSEN עד מהרה לאחד מסוגי הדקים הנמכרים והנפוצים ביותר בעולם כולו, ונבין בדיוק מה הופך אותו לאיכותי כל כך.

דק סינטטי GOSSEN – הבחירה הטבעית והמובנת מאליה בדק סינטטי איכותי במיוחד

טבעי זה לא תמיד טוב – בכל מה שנוגע לבנייה של דקים בבית שלנו, חשוב להבין כי בנייה מחומרי גלם טבעיים היא חרב פיפיות. מצד אחד, אנחנו רוצים להשיג את המראה והתחושה האיכותיים ביותר, ואין ספק כי סוגי עץ טבעיים עוזרים לנו לעשות זאת – אך מצד שני הם גם בהכרח פחות איכותיים בהקשר של עמידות ושל שחיקה, וכך אנחנו משתמשים בהם לזמנים מוגבלים ויש צורך לטפל בהם באופן קבוע. דק סינטטי GOSSEN, בהקשר זה, שומר על איכותו לאורך הרבה יותר זמן.
יתרונות נוספים – הדק הסינטטי של GOSSEN הוא דק איכותי במיוחד מבחינה ויזואלית, וה-PVC ממנו הוא עשוי מבטיח לנו שימוש איכותי לאורך זמן ואפשרויות עיצוב מגוונות למדי. בנוסף, חשוב גם להבין כי מדובר בדק קל להתקנה, עמיד בפני כתמים, שלא יתנפח או ישתנה גם בתנאים קיצוניים למדי, ובנוסף לכל הוא גם עשוי מחומר ממוחזר ומיוצר בתהליך ירוק לחלוטין.
באמצעות דקים מבית GOSSEN אתם נהנים מאיכות לאורך זמן בתחזוקה מינימלית במיוחד

כאשר אתם בוחרים בדק סינטטי GOSSEN עבור הבית שלכם, אתם מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר לא רק מבחינה כלכלית או מבחינת יעילות – אתם מקבלים את היחס האיכותי ביותר של איכות, מחיר ועמידות שאתם רק יכולים לקבל.