מהו דק סינטטי מודולרי ומהם היתרונות שלו?

אנו רגילים לחשוב על דקים, בתור משטחים אשר מעוצבים בצורה של קורות אשר מקבילות אחד לשני. עם זאת, ישנו עיצוב נוסף וחשוב להכיר, וזהו העיצוב של דק סינטטי מודולרי. הדקים הללו כפי שניתן להבין משם, לא עשויים מעץ טבעי, אלא מחומר מלאכותי. עם זאת, יש להם תכונה חשובה נוספת, וזו התכונה המודולרית. למעשה, הדקים הללו יוצרים תחושה של ריצוף באמצעות אריחים אשר עשויים משלבי עץ. התחושה המתקבלת בסוף היא של משטח שמצד אחד נראה טבעי לגמרי, והמצד השני - העיצוב שלו מותאם אישית יותר לצרכים שלכם, והוא יותר מושך את העין ויותר ייחודי.

מהם היתרונות במשטחים הללו?

יתרון הסינתטיות - קודם כל, מאחר שמדובר על דק סינטטי מודולרי, צריך להתמקד בעובדה שהדק עשוי מחומר מלאכותי. זה יכול להיות לא פעם יתרון ניכר על פני העץ הטביע. הדקים הסינתטיים אינם רגישים לחשיפה מוגברת לשמש או לגשם ואינם דורשים טיפולים מיוחדים נגד פגעי האקלים. החרקים והמזיקים כלל אינם נמשכים לחומרים מלאכותיים, ולכן לא צריך לדאוג בנושא. לא צריך לשמן אותם מחדש ולא צריך לצבוע אותם מחדש בכל שנה. אלו דקים שהרבה יותר נוחים לתחזוקה שוטפת, וניתן למקם אותם ביותר מקומות מאשר הדקים הרגילים.
הנחה על משטחים רבים - מאחר שמדובר על דק סינטטי מודולרי שמורכב בעצם מאריחים שונים, הרי שגם ניתן למקם אותם על משטחים קיימים במידת הצורך. הדבר הצריך שצריך לדאוג לו, הוא שהמשטח הקודם יהיה מישור לחלוטין. מעבר לכך - אפשר להניח את הדקים המודולריים על פני משטחים ישנים של עץ, בטון, מדרכות, ואפילו על אריחים ישנים יותר מחומרים שונים. מבחינה זו, אתם חוסכים כאן לא מעט כסף, שכן לא צריך להרוס את התשתיות הישנות ולא צריך להסיר שום דבר - אלא רק להניח את האריחים החדשים ולחבר ביניהם.
התקנה פשוטה יותר - ההתקנה של דק סינטטי מודולרי היא פשוטה פי כמה מאשר התקנה של דקים רגילים. דקים רגילים דורשים חיבורים מתאימים עם מסמרים וברגים, ולרוב צריך ליצור קשר עם איש מקצוע שיגיע ויבצע את העבודה - וכמובן לשלם לו. לעומת זאת, החיבור של אריחים מודולריים של דקים סינתטיים הוא פשוט הרבה יותר. הדקים מתחברים אחד לשני עם מחברים שיש בהם, והחיבור הוא הרבה יותר טבעי ונוח, ולא דורש מכם כלי עבודה או ידע יוצא דופן. אם יש לכם קצת זמן ורצון - אתם יכולים להתקין את הדקים הללו בעצמכם, ואפילו להסיר ולהחליף ביניהם לאורך זמן, ובכך אתם חוסכים לא מעט בעלויות ההתקנה והתחזוקה להמשך.

הדקים הללו יעשו את כל ההבדל

בקיצור, אם אתם מחפשים דקים יפים במיוחד, שימשכו את העין, אך עם זאת יהיו עמידים וחזקים מאד - בחרו בדקים המודולריים והסינתטיים. הדקים הלל וכמובן מגיעים בכל גוון ובכל צבע שרק תרצו, וניתן להתקין אותם בכל מקום - מהחצר ועד למרפסת.