אורן קרוליינה   Pinus taeda

כשאנחנו רוצים לבנות דק, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור סוג נכון של עץ

חשיבות העץ כחומר גלם עבור הדק שלנו היא חשיבות שנובעת ביחס ישר מאיכותו הפוטנציאלית של הדק עבור שגרת החיים היום יומית שלנו. דקים, שהם למעשה משטחי עץ חיצוניים אותם אנחנו מתקינים בחצרות הבתים שלנו בכדי להבטיח מראה כפרי, איכותי ושימוש נוח בחצר לאורך זמן, מהווים אלמנט מוביל של עיצוב הגינה ושל איכות החיים בבתים בהם הם מותקנים. עם זאת, כדי להבטיח את השימוש האיכותי ביותר לאורך זמן ובכדי להבטיח את המראה האיכותי ביותר של הדק שישמור על מראהו זה, אנחנו צריכים לבחור את סוג העץ בחכמה ובצורה נכונה. בהקשר זה, נבין בדיוק את יתרונותיו של דק קרולינה – דק שעשוי מעץ אורן שמגיע מדרום ארצות הברית עד אלינו.

דק קרולינה – הסטנדרט האיכותי האמריקאי יכול להגיע גם לחצר שלכם

קצת על עץ הקרולינה – כפי שניתן להבין משמו, דק קרולינה הוא דק שהעץ שלו מגיע ממדינות קרולינה שבארצות הברית. לעץ הקרולינה טקסטורה מיוחדת שמבטיחה לנו מראה ייחודי של הדק שלנו, עם צבעים בהירים יחסית וכמעט ללא "עיניים" בגוף הדק. עץ קרולינה נחשב עץ חצי קשה, ובכך הוא ניתן לעיבוד בצורה איכותית מאוד – אך הדבר לא פוגע בעמידותו כלל והוא יכול להישאר במצב איכותי ללא שינוי (רק עם טיפול בסיסי בשמן) לפרק זמן של 20 שנים.
דק איכותי במיוחד – כאשר אתם בוחרים בדק אורן קרולינה, אתם נהנים מדק עמיד ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר. העץ עובר תהליך של ייבוש לפני שהוא מגיע לארץ בכדי למנוע ממזיקים להגיע אליו, ואפשר גם להעביר אותו חיטוי נוסף. בכל מקרה, מדובר בדק שאורך החיים שלו יכול להגיע ל-20 שנה, הוא אינו יקר מדי, והוא נהנה מהסטנדרט האמריקאי בכל הנוגע לבניית עץ.
עם דקים איכותיים מאורן קרולינה אתם מבטיחים לעצמכם חצר מעוצבת ואיכותית לאורך זמן

דק קרולינה איכותי, ברמה הגבוהה ביותר, הוא לא דק יקר כל כך – אבל איתו אנחנו נהנים מאיכות דק בלתי מתפשרת גם כן. הדרך להבטיח את הדק האיכותי הזה בבית שלכם היא לפנות לשירות איכותי באותה המידה בתחום הדקים.